Kandideeri Just Filmi žüriisse

Kõik 7–13aastased lapsed on oodatud kandideerima lastežüriisse. Viie väljavalitu põnevaks ülesandeks on vaadata ära kõik lasteprogrammis linastuvad filmid ja valida nende seast välja see kõige parem.

Kandideerimiseks kirjuta meile vähemalt ühest huvitavast filmist. Pane kirja, mis Sulle meeldis, mis ei meeldinud ja põhjenda oma valikut. Räägi meile ka lühidalt endast ning sellest, miks just Sina peaksid olema Just Filmi lastežürii liige. Saada kiri pealkirjaga “Lastežürii” aadressile konkurss@poff.ee. Ära unusta oma nime, vanust, telefoninumbrit ja meiliaadressi!

Just Filmi lastežürii liikmete ülesandeks on 10 päeva jooksul ära vaadata 7 lastefilmi. Tänavune Just Film toimub Coca-Cola Plazas, Apollo Kinos Solaris ja Kinos Kosmos IMAX.

14–19aastased noored on oodatud aga noortežüriisse, kelle ülesandeks on ära vaadata noortefilmide võistlusprogrammis linastuvad filmid ning valida nende seast välja parim.

Noortežüriisse kandideerimiseks kirjuta meile üks filmiarvustus koos lühikese motivatsioonikirja ja enesetutvustusega ning saada see meiliaadressile konkurss@poff.ee, pealkirjaga “Noortežürii”. Ära unusta oma kontaktandmeid (nimi, sünniaasta, telefon, meiliaadress)!

Žüriidesse kandideerimise tähtaeg on 30. september!

Just Filmi Noortežürii liige peab 10 päeva jooksul vaatama 10 noortefilmi. Tänavune Just Film toimub Coca-Cola Plazas, Apollo Kinos Solaris ja Kinos Kosmos IMAX.

Edu kandideerimisel!