Liitu Just Filmi Õpetajate Klubiga

Just Filmi Õpetajate Klubisse on oodatud õpetajad, kes soovivad tutvustada oma õpilastele väärtfilme ning näidata, et ka läbi filmi on võimalik edukalt õppida.

Igal aastal koguneb vahetult enne festivali algust Just Filmi Õpetajate Klubi, kus tutvustatakse uut programmi, üritusi ning selgitatakse, millised filmid mis sihtgruppidele sobivad.

Lisaks on Õpetajate Klubi liikmetel võimalik oma õpilastele eelisjärjekorras broneerida soodushinnaga pileteid. Samuti väljastakse Õpetajate Klubi liikmetele festivali kaelakaart, millega neil on sissepääs festivali seanssidele tasuta.

Õpetajate Klubi liikmetele, kes on väljastpoolt Tallinna, pakub festival võimalust, et organiseerib õpetajale ja tema õpilastele ise bussitranspordi Tallinna ja tagasi kodulinna. Transpordi eest tasub tellija.

Õpetajate Klubiga on võimalik liituda kuni 9. oktoobrini. Oma soovist palun teada anda aadressil justfilm@poff.ee (palun kirjas kindlasti ära märkida oma ees- ja perekonnanimi, kool ning lisada ka foto kaelakaardi jaoks).

Pärast liitumist saadetakse õpetajale lisainformatsiooni festivali  ning Õpetajate Klubi teavituspäeva kohta.

Kohtumiseni Just Filmil!