Vaata treilerit

Freak Show

Freak Show

  • Režissöör: Trudie Styler
  • USA, 2017
  • 95 min

19 sajandi Inglismaa eliidist on paljud lugenud ja kuulnud. Maailma mood ja kultuur algasid ning lõppesid Londonis. Ajad aga muutuvad ning nüüd dikteerivad sotsiaalvõrgustikud, mida tuleb kanda, mida öelda, lugeda või mis filmi vaadata. Kui sa selle hullusega kaasa ei lähe, pole sind kas olemas või hullemal juhul satud lausa põlu alla.

Billy Bloom on üks neist teismelistest, kes internetist, jalgpallist ega massitarbemoest lugu ei pea. Tegelikult on Billy just nagu 19. sajandi Londonist meie ühiskonda sattunud. Oma isa lossis elav, kirjandusest ja teatrist huvitatud poiss peab lugu kõigest muust kui hallist massist. Tegelikult on ju kõik inimesed omamoodi erinevad ja ainulaadsed, vähesed aga julgevad enda “päris mina” igapäevaelus näidata. Billy ujub selles meres vastuvoolu ning ei pea paljuks käia koolis riietega, mis teised õhku ahmima panevad. Selline sõltumatu ja vahetu käitumine on selgelt pinnuks silmas kooli tuusadele, kes ei suuda seedida, et keegi nii kardinaalselt nende massist tahab ja julgeb erineda. Olgugi, et Billy kellelegi mingit ohtu ei kujuta, otsustavad ässad talle siiski kere peale anda. Nii igaks juhuks. Kuigi Billy on koolivägivallast löödud, siis haavad paranevad ning üha enam on poiss veendunud, et ta peab oma rida ajama ning enda olemust pole vaja kellelegi õigustada. Aeg kooli ajaloo suurima tormi korraldamiseks on küps – Billy otsustab osaleda kooli kuninganna valimistel. Kui piiride nihutamiseks juba läks, siis mingu täiega!

Palavalt armastatud laulja Sting’i abikaasa Trudie Styler on filmimaastikul ammuilma nime teinud, produtseerides lademes ülemaailmselt tuntud filme. Oma esimese dirigeeritud filmiga räägib ta vaatajatele olulise loo, kui raske on tänapäeva maailmas iseendale truuks jääda.

Kuupäev19.11.2017
Kell18:00
KinoAPOLLO KINO SOLARIS (SAAL 3)
Osta pilet
Kuupäev22.11.2017
Kell16:15
KinoAPOLLO KINO SOLARIS (SAAL 3)
Osta pilet
Kuupäev25.11.2017
Kell17:30
KinoCOCA-COLA PLAZA (SAAL 2)
Osta pilet