Vaata treilerit

Fantastiline perehotell

The Fantastic Family Hotel

  • Režissöör: Ineke Houtman
  • Holland, 2017
  • 81 min

Loo keskmes on 13-aastane tubli ja aktiivne poiss Kos, kes on just ema kaotanud. Ta mängib heal tasemel noortejalgpalli, aitab lesestunud isal perehotelli pidada ning üritab esimesi tõsisemaid samme astuda läbikäimises vastassugupoolega. See muuseas hõlmab ka tema kolme õde, kellega ta läbi ei saa, kuna lihtsalt ei mõista neid. Omaette lugu on veel kooli iluduse Isabeliga, kes Kosist sisse on võetud, kuid kellele Kos vastata ei oska. Nii väldibki poiss alatasa tõsisemaid kontakte nii oma õdede kui ka Isabeliga.

Kuni saabub aeg, kus ta on sunnitud alustama paljukardetud koostööd tüdrukutega. Nimelt koormab end ahelsuitsetajast isa üksi hotelli eest vastutades üle ning peab mõneks ajaks haiglavoodisse kosuma jääma. Ühtäkki on kogu hotell kaoses. Keegi lastest ei tea, mida teha. Kliendid, nii juba peatuvad kui ka alles saabuvad, on šokeeritud, vihased ning lubavad internetis kehva teeninduse üle kurta. Kos tunneb ambitsioonika noorukina tungi ohjad enda kätte haarata, aga selleks vajab ta oma õdede kui ka Isabeli abi. Enam pole Kosil põgeneda kuhugi, vabanduste otsimise aeg on läbi ning tüdrukutega tuleb hea klapp saavutada.

Filmimaastikul kogenud Hollandi tegija Ineke Houtman toob meie ette pealtnäha filmi, kuidas ei tohiks hotelliäri ajada. Ja ta teeb seda äärmiselt taktitundeliselt, lihtsalt ja kahtlemata ka vaimukalt. Sama mõnusalt ja lihtsalt suudab ta kogu hotellisüžee sammhaaval jätta peasüžee varju, milleks on inimestevahelised suhted, seda nii pere- kui ka romantilisemate suhete tasandil.

Kuupäev17.11.2017
Kell16:00
KinoAPOLLO KINO SOLARIS (SAAL 1)
Osta pilet
Kuupäev18.11.2017
Kell12:00
KinoCOCA-COLA PLAZA (SAAL 8)
Osta pilet
Kuupäev24.11.2017
Kell15:45
KinoAPOLLO KINO SOLARIS (SAAL 3)
Osta pilet