Фестивальное жюри

 • No categories
  • NOORTEŽÜRII:

   Just Filmi noortežüriisse kuulub 5 noort vanuses 14–19 aastat. Nende raskeks, kuid põnevaks ülesandeks on kõigi noorteprogrammi filmide seast välja valida parim.

   Festivalimöllule eelneb tutvumis- ja koolituspäev koos Just Filmi noorte kriitikute ja fotograafidega.

   Noortežüriisse kandideerimiseks saada meile:

   • üks arvustus filmist, mis on viimase aasta jooksul Eesti kinoekraanidel jooksnud (kuni 2500 tähemärki koos tühikutega)
   • motivatsioonikiri koos lühikese enesetutvustusega (kuni 2000 tähemärki koos tühikutega)

   Lisa kirjale ka enda kontaktandmed (nimi, sünniaasta, telefon, meiliaadress) ning saada meiliaadressil konkurss@poff.ee pealkirjaga „Just Filmi Noortežürii”.

    

   Kandideerimise tähtaeg on 01.10.2016.

   Küsimuste korral kirjuta aadressil konkurss@poff.ee.

    

    

   LASTEŽÜRII:

   Lastežüriisse kuulub 5 last vanuses 7–13 aastat. Nende raskeks, kuid põnevaks ülesandeks on vaadata ära kõik lasteprogrammis linastuvad filmid ja valida nende seast välja võidufilm.

   Kandideeri lastežüriisse! Kirjuta meile vähemalt kahest huvitavast filmist. Kirjuta, mis Sulle nende juures meeldis, mis ei meeldinud ja miks. Räägi meile ka lühidalt endast ning miks just Sina peaksid kuuluma Just Filmi lastežüriisse. Saada kiri pealkirjaga „Just Filmi lastežürii” aadressile konkurss@poff.ee. Ära unusta lisada oma nime, vanust, telefoninumbrit ja meiliaadressi!

   Kandideerimise tähtaeg on 01.10.2016.

    

   NOORTE KRIITIKUTE KLUBI:

   Noorte Kriitikute Klubisse kuulub kaheksa terava sulega noort filmihuvilist, kelle ülesandeks on vaadata kõikide Just Filmi programmide filme ning jagada oma mõtteid publikuga Just Lehe ja Postimehe Just Filmi rubriigi kaudu. Lisaks on Noorte Kriitikute Klubil au välja anda ka DOC@Just programmi parima dokumentaalfilmi auhind.

    

   Kandideerida saavad 16-19-aastased noored, kasuks tuleb hea inglise keele oskus. Festivalimöllule eelneb tutvumis- ja koolituspäev koos Just Filmi noortežürii ja fotograafidega ning ettevalmistusperiood, mille jooksul toimuvad iganädalased kohtumisted.

    

   Noorte Kriitikute Klubisse kandideerimiseks saada meile:

   • üks arvustus filmist, mis on viimase aasta jooksul Eesti kinoekraanidel jooksnud (kuni 2500 tähemärki koos tühikutega)
   • motivatsioonikiri koos lühikese enesetutvustusega (kuni 2000 tähemärki koos tühikutega)

    

   Lisa kirjale ka enda kontaktandmed (nimi, sünniaasta, telefon, meiliaadress) ning saada meiliaadressil konkurss@poff.ee pealkirjaga „Just Filmi Noorte Kriitikute Klubi”.

    

   Kandideerimise tähtaeg on 01.10.2016.

    

   Küsimuste korral kirjuta aadressil konkurss@poff.ee.

    

    

    

   FOTOGRAAFID

    

   Just Film otsib enda meeskonda kahte fotograafi, kelle ülesandeks on jäädvustada festivalimelu pildis. Kandideerida saavad 16-20-aastased noored. Fotograafilt eeldame enda kaamera olemasolu. Festivalimöllule eelneb tutvumis- ja koolituspäev koos Just Filmi noorte kriitikute ja noortežüriiga.

    

   Kandideerimiseks saada meile:

   • motivatsioonikiri koos lühikese enesetutvustusega (kuni 2000 tähemärki koos tühikutega)
   • näiteid oma varasematest töödest (kuni 5 fotot)

    

   Lisa kirjale ka enda kontaktandmed (nimi, sünniaasta, telefon, meiliaadress) ning saada meiliaadressil konkurss@poff.ee pealkirjaga „Just Filmi fotograafid”.

    

   Kandideerimise tähtaeg on 01.10.2016.

    

   Küsimuste korral kirjuta samuti aadressil konkurss@poff.ee.

  • Laura Tombach

   Minu nimi on Laura Tombach ja olen 11 aastat vana. Õpin Jakob Westholmi Gümnaasiumis ning käin tantsutrennis. Vabal ajal meeldib mulle lugeda raamatuid, tegeleda kunstiga, vaadata filme ja sõita rulaga.

    

   laura-tombach

  • Georg Jakob Salumäe

   Õpin Vanalinna Hariduskolleegiumi 4. klassis. Laulan Püha Miikaeli poistekooris ja õpin viiulit. Sellest sügisest harjutan tennist, varem mängisin jalgpalli. Vabal ajal meeldib olla sõpradega, käia kinos ja teatris.

    

   georg-jakob-salumae

  • Elma Vilms

   Minu nimi on Elma. Olen 13 aastat vana. Käin Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi 7c klassis. Mulle meeldib väga tantsida. Käin tantsimas Eesti Tantsuagentuuris. Käin seal juba üheksandat aastat.Vabal ajal käin kinos ja vaatan oma õdedega filme.

    

   elma-vilms

  • Elisa Tombach

   Mina olen Elisa Tombach. Olen 11-aastane ja õpin Jakob Westholmi Gümnaasiumis. Mulle meeldib vaadata filme, lugeda raamatuid ning tegeleda kunstiga. Vabal ajal teen midagi toredat koos sõpradega ja käin ujumistrennis.

    

   elisa-tombach

  • Eliisabet Estrid Sõmer

   Olen rõõmus, samas ka rahulik. Vabal ajal oleksin rohkem värske õhu käes. Käin kahes erinevas trennis – ujumises ja akrobaatikas. Ujumine meeldib mulle seepärast, et meie suvila on järve ääres ja seal peab oskama ujuda ja mulle meeldib väga sukelduda. Akrobaatikas käin sellepärast, et mulle meeldib, kui ma paindun hästi ja saan hundiratast ja tirelit teha.

   Käin Westholmi Gümnaasiumi esimeses klassis.

   eliisabet-somer

  • Rok Govednik

   Rok sündis 1985. aastal Lubljanas Solveenias. Tal on omandatud teaduskraad filmiteooria ja fotograafia erialal. Rok töötab laste, noorte ning õpetajate mentori ja lektorina. Ta on avaldanud mitmeid pedagoogilisi artikleid ja filmiarvustusi Sloveenia juhtivates ajakirjades. Lisaks on ta rahvusvahelise laste ja noorte filmifestivali EYE ON FILM ning Sloveenia juhtiva filmikooli Institute for Advancrment of Visual Culture VIZO direktor ja prograprogrammijuht.

   02rok_foto_mankica_kranjec

  • Mait Laas

   Auhinnatud animarežissöör MAIT LAAS on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli kunstiõpetuse eriala ja näitejuhtimise lisaeriala. Aastatel 1993-94 täiendas end Viini Kujutavate Kunstide Kõrgkoolis ja Viini Goetheanistlikus Kunstikõrgkoolis. 2001.aastal omandas kunstiteaduste magistrikraadi Tallinna Pedagoogikaülikoolis. On MTÜ Nukufilmi Lastestuudio üks asutajaid ning lektoreid. Ühtekokku on Mait Laas teinud 9 animafilmi. 2008. aastal valmis dokumentaalfilm “Aja meistrid” ning 2013. aastal eesti esimene täispikk nukufilm “ Lisa Limone ja Maroc Orange; tormakas armulugu”.

    

   mait-laas-2013

  • Sem Karlos Kolk

   Olen õpilane Gustav Adolfi Gümnaasiumis 9. klassis. Hetkel olen 15-aastane ja tegelen Youtube’i ja õppimisega. Youtube’iga olen tegelenud juba algklassidest saadik, kuna koolis pidi tihti videoprojekte valmistama. Tänasel päeval on Youtube’ist saanud minu hobi ja võib lausa öelda töökoht. Kooliväliselt meeldib mulle käia looduses, sporti tegemas või tegeleda filminduse ja fotograafiaga. Lisaks kõigele meeldib mulle veel IT-valdkond, rulaga sõitmine, loov tegevus ja sõpradega olemine.

    

   sem-karlos-kolk

  • Laura Heleene Tirkkonen

   Olen 15-aastane õpilane Tallinnast. Käin Tallinna Saksa Gümnaasiumis saksakeelses osakonnas ning hetkel õpin 9. klassis. Minu hobideks on laulmine, kokkamine ja lugemine. Olen teisest klassist alates laulnud oma kooli lastekooris ja esinenud erinevatel kontsertidel. Filmide vaatmine on minu jaoks üle kõige, seda teen kõige meelsamini. Pole vahet, kas hommikul või õhtul, päeval või mõnikord isegi öösel.

    

   laura-heleene-tirkkonen

  • Indra Põder

   Olen 14-aastane õpilane Tallinna Prantsuse Lütseumis. Vabal ajal tegelen enamjaolt tantsu ja muusikaga, aga kui aega üle jääb, olen meelsasti sõpradega või vaatan kodus sarju ja filme. Samuti meeldib mulle reisida ja uusi asju proovida. Just Filmilt ootan, et filmid oleksid originaalsed ja erineksid üldisest massist. Tulevikus on ka soov filmindusega tegeleda.

    

   Processed with VSCO with m3 preset

  • Ilo Tuule Rajand

   Olen tüdruk ja olen 17-aastane. Minu nimi on Ilo Tuule Rajand ja õpin Vanalinna Hariduskolleegiumis. Mulle meeldivad sügis, värvilised sokid ja tee. Vabal ajal tantsin, vahepeal laulan ja teater on ka täitsa tore. Ma arvan, et filmid on meie pääsetee muserdavast igapäevaelust. Sellepärast meeldib mulle väga ka filmikunst. Kes teab, võibolla oleks kunagi huvitav isegi filme luua.

    

   ilo-tuule-rajand

  • Grete-Triin Sulengo

   Poole kohaga kultuuripuuk.

   Õppimisest vaba aja veedan tihtipeale mööda linna jalutades. Kui ilmad liiga külmaks lähevad, eelistan siiski siseruumide soojust ja mõne hea raamatu või filmi seltsi.

    

   grete-triin-sulengo

  • Anette Tõnnus

   Olen 18-aastane tsipake tagasihoidlik tüdruk. Käin Tallinna 32. keskkoolis ja õpin humanitaaria õppesuunal. Vaba aega meeldib sisustada raamatuid lugedes, filme vaadates ning hiljuti olen enda jaoks avastanud ka õmblemise.

    

   anette-tonnus

  • Liisa Kasera

   Mina olen Liisa. Tegelen vabal ajal erinevate asjadega: mängin tennist, õpin kitarrimängu ja käin ujumistrennis. Käin Jakob Westholmi Gümnaasiumi 7. klassis. Peale hobide meeldib mulle filme vaadata ja metsas käia. Õpin muusikakallakuga klassis ning laulan lastekooris. Lisaks meeldib mulle vabal ajal jooksmas käia.

    

   liisa-kasera