Just Film Festival

Buster's World

Local title
Busteri võlumaailm
Title in Russian
Мир Бустера
Original title
Buster
Director
Martin Miehe-Renard
Country
Denmark
Year
2021
Festival
21st Youth and Children's Film Festival
Programme
Children's Competition Programme, ECFA Competition
Genre
family
Subject
love, friendship, self-realisation, support, adn´ventures

Buster, 11, loves everything about his life. He’s an optimist who knows that the going can get tough, but if you apply a little magic and a lot of love, things will work out. He's always willing to lend a helping hand to his little sister who has a limp, to his parents and to his old friend Mr. Larsen who is, like Buster, a "master magician". This summer, Buster hopes to be a big hit at the town’s talent show. But he has a lot on his plate: He has a crush on Joanna, Mr. Larsen’s health is deteriorating and his family also needs him. Here is where Faith, Hope and Charity save the day. That’s the way things work in Buster’s world.

Director
Martin Miehe-Renard
Screenwriter
Jesper Nicolaj Christiansen
Cast
Manfred Weber Cortzen, Magnus Millang, Ibi Støving, Henning Jensen
Producer
Barbara Crone, Hans Bülow Ungfelt
DoP
Bastian Schiøtt
Production designer
Emilie Nordentoft
Editor
Søren B. Ebbe
Writer
Bjarne Reuter
Music
Frans Bak, Keld Haaning Ibsen
Sound
Johannes Elling Dam, Rune Klausen
Production
Crone Ungfelt ApS
Distributor
Danish Film Institute
World sales
Sola Media
Runtime
Language
Danish
Subtitles
Estonian, English
Director
Martin Miehe-Renard

Martin Miehe-Renard (sündinud 10. augustil 1956 Frederiksbergis, Taanis) on Taani näitleja, kirjanik, filmiprodutsent, režissöör, filmihelilooja ja endine kunstiline juht. Pärast kooli lõpetamist võeti ta 1970. aastal vastu lavakunsti erialale Statens Teaterskole'sse (Taani Riiklik Teatri- ja Kaasaegse Tantsu Kool). Hiljem läks ta eranäitekooli, kus sai täiendava hariduse Klaus Pagh'i juures. Ta debüteeris 1974. aastal filmis "Den sårede filoktet". Lisaks näitlejana tegutsemisele sai temast ka režissöör ja helilooja ning stsenarist. Samuti mängis ta kunstiliselt paljudes etendustes, sealhulgas muusikalides, revüüdes, näiteks Mogenstrupis, Hjørringis ja Koldingis. Samal ajal oli ta lühikest aega Kopenhaagenis Taani Amagerscenen Teatri direktor ja aastatel 1995-2000 televisiooni- ja draamajuht Nordisk Filmis, samuti Hellerupis asuva Tappehallerne kultuuri- ja kontserdisaali kunstiline juht. Aastatel 2000-2003 oli ta arvutimänge tootva ettevõtte Deadline Games loovjuht. Ta vastutas ka paljude edukate pere- ja jõulusarjade eest Danmarks Radio's ja Taani TV 2-s. Miehe-Renard on teleproduktsioonifirma Adapto kaasomanik ja Make Do Media kaasasutaja. 1985. aastal pälvis ta kunsti ja teaduse stipendiumi tuntud Taani patroon Erna Hamiltonilt. Lisaks on Martin Miehe-Renard oma vabal ajal Taani pop-rokkbändi Hackensack liige ja laulja. Ta on ka poliitiliselt aktiivne ja alates 2007. aasta aprillist Radikaalsete Vasakpoolsete esimees Hellerupi piirkonnas Gentoftes.

Min søsters børn vælter Nordjylland (My Sister's Kids in Jutland, 2010), Min søsters børn alene hjemme (My Sister's Kids Home Alone, 2012), Min søsters børn i Afrika (My African Adventure, 2013), MGP Missionen (The Contest: To the Stars and Back, 2013), Far til fire på toppen (2017), Far til fire i solen (Father of Four - On the Sunny Side!, 2018), Far til fire & vikingerne (2020)

Presented by

Screenings

Hall Electric Cinema
Screening012201 / Busteri võlumaailm
SubtitlesEnglish, Estonian
Screening duration
Hall 3 Apollo Kino Solaris
Screening031202 / Busteri võlumaailm
SubtitlesEnglish, Estonian
Screening duration
Hall 7 Coca-Cola Plaza
Screening100502 / Busteri võlumaailm
SubtitlesEnglish, Estonian
Screening duration
Hall Athena Center
Screening172101 / Busteri võlumaailm
SubtitlesEnglish, Estonian
Screening duration
Virtual hall Online Cinema
ScreeningBusteri võlumaailm
SubtitlesEnglish, Estonian
Trailer