Hugo Põder

Childrens jury

11-aastane

Tulevikus tahan saada filmikriitikuks, sest ma naudin väga filmikunsti. Mulle hakkasid filmid meeldima eelmisel aastal, kui ma hakkasin oma vanema vennaga koos  kinos käima. Ta on ka töötanud filmikriitikuna ja armastab häid filme, kuigi ta kavatseb tulevikus peamiselt teistsugust ametit pidada. JUST filmist sain teada ema käest. Sellel festivalil tahaksin kohata teisi noori filmihuvilisi, avardada oma silmaringi filmide osas ning lihtsalt hästi aega veeta. Elagu film!

Egert Ojaveer

Childrens jury

10-aastane

Ma õpin trompetit ja käin rahvatantsus. Vabal ajal meeldib mulle koomiksitegelasi joonistada. Ma arvan, et ma peaksin kuuluma žüriisse, sest ma saan hästi aru, milline on hea film ja milline on halb film. Kui film ei ole kõige parem, võib seal ikkagi olla mingi huvitav tegelane või koht.

Lilli Sadul

Childrens jury

9-aastane

Ma vaatan palju filme ja loen raamatuid. Just mina peaksin žüriis olema, sest mulle meeldib filme vaadata ja mul on kohe filmi kohta arvamus ning oskan kannatlikult kuulata, vaadata ning ka kiiresti kirjutada.

Lennart Vincent Vaino

Childrens jury

9-aastane

Mulle meeldivad loomad, Pokemonid ja teistsugune arhitektuur. Lemmikud on komöödia- ja actionfilmid. Viimane lahe film, mis ma vaatasin oli „Get smart“.Peaksin lastežüriisse saama, sest ma arvan, et olen väga tähelepanelik ja mulle meeldib jutustada koos teistega asjadest, mida ma olen näinud või teada saanud.

Kristi Johanna Pajo

Childrens jury

11-aastane

Ma käin Rakvere Waldorfkoolis ning pärast kooli kunstikoolis ja muusikakoolis, kus õpin viiulit. Arendan ka enda maleoskusi ja vahel ka tantsin. Mulle meeldib teha sporti. Ma sõidan palju jalgrattaga. Muutun üsna pahuraks kui kõht on tühi.
Mulle meeldivad väga Jaapani joonisfilmid, aga toredaid joonisfilme on muidugi veel. Näiteks ühed mu lemmikfilmid, Alain Gagnol’i ja Jean-Loup Feliciol’i “Üks kass Pariisis” ja “Fantoompoiss”.