Algas 14. HÕFF!

Just Filmi nooruk käis õudus- ja fantaasiafilmide festivaliga tutvust tegemas!

Kätte on jõudnud 14. Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival ning seekord esindan Just Filmi meeskonda HÕFFil mina, Karl Mattias. Minu jaoks on tegemist elu esimese HÕFFi kogemusega. HÕFF on täis erinevaid tegevusi igale vanusele. Näiteks noorematele õudusjuttude hommik ning vanematele jalustrabavad õudusfilmid.

Täpse info kogu HÕFFi programmi ja eriürituste kohta leiad SIIT!

Mina võtsin see aasta osa HÕFFi kevadmarssist, kus nägi erinevaid olevusi alates kuninganarridest kuni zombiearstideni välja. HÕFF pakkus ise grimmiga abi, mis tegi olevused lisaks kostüümidele veelgi elavamaks. Üllatuseks oli see kui palju inimesi sellest osa võttis ning see, et osalejaid oli igas vanuses.

HÕFFi kevadparaad

Foto: Markus Sein

HÕFFi grimmituba

Foto: Markus Sein

Samuti vaatasin HÕFFi avafilmi – Eesti esimest iroonilist natsi-zombiefilmi, mis väikesest eelarvest vaatamata oli väga vaimukas ning meelelahutuslik.

Reich of The Dead / Eesti, 2019

Foto: HÕFF

Viimaseks vaatasin kinoklassikat “Matrix”, mis ei vaja palju kirjeldusi, sest tegemist on ühe maailma kuulsaima sci-fi filmiga. Film mõjub kinos, suure ekraani ja valju heliga väga lahedalt ning on elamus, mis jääb meelde.

Kaader filmist “The Matrix”

HÕFFil linastub kuni pühapäevani lahedaid filme ja toimub erinevaid tegevusi, nii et soovitan soojalt võtta ette kevadiselt mõnus sõit Haapsallu ning nautida ilma, vaadata filme ning saada osa Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali suurepärastest elamusest.

Karl Mattias Arulepp
Just Film 2018 noortežürii liige
26. aprill 2019