Just Film Narvas

Kevadised filmiseansid Narvas

Märtsi viimasel nädalal näitame Narva Astri kinos kolme varasematel Just Filmi festivalidel linastunud filmi. Tänu Briti Nõukogu toele saame neid filme näidata teile tasuta.

Filmiseanssidest osa saamiseks tuleb aga eelnevalt registreeruda saates vabas vormis osalemissoov koos osalejate arvuga aadressil heleen.sutt@poff.ee. Seejärel edastame teile juba täpsemad seansile pääsemise juhised.

Kavas on ka üks vahva koguperefilm, mis linastub laupäeval 30. märtsil 12:00. Suurepärane võimalus veeta perega kvaliteetaega!

NB! Kohtade arv saalis on piiratud seega tasub kiirelt tegutseda!

 

Ajakava:

28.03 (N) 14:00 “Lühiajaline 12”

Short Term 12

USA 2013, 96 min.

R: Destin Cretton

Os: Brie Larson, John Gallagher Jr., Kaitlyn Dever, Rami Malek – 2019 parima meesosatäitja Oscari võitja!

Režissöör Destin Cretton võlub selle juukseotsteni liigutava draamaga laste hoolekodu töötajatest ja elanikest. Filmi on tasakaalustatud süngelt südamliku huumoriga ning see räägib ühiskonna tumedatest teemadest läbi kannatajate emotsioonide ja näoilmete, mitte reaalse vägivalla näitamise. Filmi ilu ei seisne mitte visuaalses esteetikas, vaid tegelaste siiras, ebatäiuslikus lihtsuses ja puhtuses, millega nad vaikselt hinge hiilivad.

Treiler:

https://youtu.be/qhS6tvSb0UQ

 

30.03 (L) 12:00 koguperefilm “Taevalaotuses”

Up In The Sky

Rootsi 2016, 82 min

R: Petter Lennstrand 

Os: Mira Forsell, Adam Lundgren, Guffe Funck

Pottan on 9-aastane tüdruk, kes pidi suvevaheaja veetma ühes toredas ponifarmis. Kogemata viivad vanemad ta aga hoopis jäätmejaama ukse taha. Alguses kurvana tunduv sündmus pöördub aga täielikult, kui tuleb välja, et jäätmejaamas elab üks tore kamp tegelasi, kes ehitavad salajast kosmoselaeva, et viia ellu oma pikaaegne plaan lennata avakosmossesse. Film täis nalja ja naeru ning seiklusi on iga lapse jaoks üks tore vaatamine.

Treiler:

https://youtu.be/_zcZHTJ9rqU

 

27.03 (K) 14:00 “Trummar ja väravavaht” – Seansil pole enam vabu kohti!

The Drummer and the Keeper

Iirimaa 2017, 94 min

R: Nick Kelly

Os: Dermot Murphy, Jacob McCarthy, Peter Coonan

Gabriel on välimuselt veidi lühemate juustega variant Guns N’ Roses’i kunagisest kidramehest Slashist, kelle instrumendiks on trummid. Kui aga ta peres varemgi liikunud vaimsed häired ta üle võimust võtavad, leiab ta end nurka surutuna: ei bänd ega õde taha temaga tegemist teha. Teraapiasse suunatuna tutvub ta seal Aspergeri sündroomiga Christopheriga. Pealtnäha täiesti erinevate poiste vahel tärkab aga siiras sõprus, kus teineteise puudujääke täiendatakse ühtse tiimina.

Treiler:

https://youtu.be/7ExhyLIdEHs