fbpx

🎬 Kandideeri laste- ja noortežüriidesse!

Liitu vahvate Just Filmi žüriidega!

Kas oled alati mõelnud, et tahaksid ka põnevast ja harivast filmimaailmast osa saada? 🙂

Just Film ootab kõiki tegusaid lapsi ja noori võtma osa meie festivali žüriide tegevusest. Ka sel aastal kutsume laste- ja noortežüriidesse kandideerima lapsi ja noori vanuses 7-13 ning 14-19. Mõlema žürii raskeks, kuid põnevaks ülesandeks on vaadata Just Filmi programmide filme ning valida nende seast välja võidufilm. Just Filmi festival toimub sel aastal 13.-29. novembrini Tallinna ja Tartu kinodes ning samaaegselt ka veebis!

Kandideerimine on avatud 28. septembrini 2020!

 

Lastežüriisse kandideerimiseks:

Kirjuta meile vähemalt kahest huvitavast filmist. Kirjuta, mis just Sulle meeldis, mis ei meeldinud ja miks. Räägi meile ka lühidalt endast ning miks just Sina peaksid olema Just Filmi Lastežüriis.

Saada kiri pealkirjaga “Lastežürii” aadressile justfilm@poff.ee. Ära unusta oma kontaktandmeid (nimi, sünniaasta, telefon, meiliaadress)!

 

Noortežüriisse kandideerimiseks:

Kirjuta meile üks filmiarvustus koos lühikese motivatsioonikirja ja enesetutvustusega ning saada see meiliaadressile justfilm@poff.ee, pealkirjaga “Noortežürii”. Ära unusta oma kontaktandmeid (nimi, sünniaasta, telefon, meiliaadress)!

 

Vaata ka lõbusat videot, mille tegid 2019a Just Filmi lastežürii liikmed Brittany Aasamets, Heleri Pajuste, Kris Prendon Teder, Mona Grete Pärgma, Otto Samuel Kahar koos lastežürii mentori Heli Jürissoniga.

“Milline peaks olema film?” Just Film 2019 lastežürii lühifilm