Just Film otsib uut tiimiliiget

Otsime vene keele oskajat inimest Just Filmiga liituma!

Kui valdad väga heal tasemel vene keelt, seda nii kõnes kui ka kirjas, ootame sind meiega liituma! 

Noorte- ja lastefilmide festival Just Film on Pimedate Ööde filmifestivali suurim alafestival ning toimub PÖFFiga samaaegselt, 15. novembrist 1. detsembrini 2019.

Just Filmi kavva kuulub ca 55 filmi üle kogu maailma ning see jaguneb viieks erinevaks programmiks – lastefilmid, noortefilmid, DOC@Just, Teadus360∞ ning lapse õiguste programm. Just Filmi suurim eesmärk on tuua laste ja noorteni kõige uuemad ja paremad kvaliteetfilmid.

Lisaks filmidele toimub Just Filmi raames palju toredaid eriüritusi üle kogu Tallinna.

Otsime meie meeskonnaga liituma inimest, kes aitaks viia Just Filmi kommunikatsiooni järgmisele tasemele! Uue liikme ülesannete hulka kuulub peamiselt kodulehe ja sotsiaalmeedia tekstide ning Just Filmi kataloogi tõlkimine ja toimetamine eesti keelest vene keelde. Lisaks ka suhtlus venekeelsete koolidega Tallinnas ja Harjumaal.

Töö sobib väga hästi inimesele, kes soovib teiste kohustuste kõrvalt midagi uut ja põnevat ette võtta. Tõlketöödega on vaja alustada augustis ning põhiline tööaeg jääb perioodi september- november.

Kokku tuleb selle perioodi peale ca 1,5 kuud täistööaega. Töö käib vaba graafiku alusel ning on tehtav ka kontorist väljaspool. Tähtis on kiire reageerimisvõime ning tähtaegadest kinni pidamine.

Ootame Sind kandideerima, kui oled:

  • kohusetundlik ja täpne
  • kiire reageerimisvõimega
  • rõõmsameelne
  • huvitatud osa saama Eesti ühest suurimast noorte- ja lasteüritusest ja seeläbi ka PÖFFist

 

Kandideerimiseks vajalikud oskused:

  • väga kõrgel tasemel vene keele oskus (nii kõnes kui ka kirjas)
  • oskus töötada meeskonnas

Kandideerimiseks saada oma CV ja vabas vormis lühike motivatsioonikiri aadressil justfilm@poff.ee. Kandideerimine on avatud 17. juunini!