Tessa van Grafhorst

1999ndal aastal avas Tessa van Grafhorst esimese Kinderbioscoop’i – väike kino keset Amsterdami, mis mõeldud ainult lastele. Nii sai ta jala ukse vahele, et anda panus laste filmiharidusse. Tessa on üks Taartrovers Filmifestivali algatajatest 2003ndal aastal –  iga-aastane festival, mis näitab filme neljateistkümnes kinos terves Hollandis. Festival pakub lastele mängulisi ja interaktiivseid tegevusi ning värvikat filmiprogrammi. Kõik see on muidugi omavahel ühendatud. Lisaks tööle festivali kunstilise juhina on ta osa grupist, mis korraldab erinevatel festivalidel ja muuseumides lastele filmi, kunsti ning toiduga seotud töötubasid.

Michael Harbauer

Michael Harbauer (IFF SCHLINGEL festivali juht) on pühendunud filmifanaatik juba varasest noorusest. 1996ndal aastal pani ta alguse rahvusvahelisele laste- ja noortefilmide festivalile SCHLINGEL. Kui esmalt kestis festival nädala ning kavas oli 12 filmi, siis nüüdseks on see üks suuremaid ning mahukamaid platvorme nii rahvusvahelistele kui ka Saksamaa laste- ja noortefilmidele. Lisaks muule tegeleb Michael Harbauer erinevates Saksamaa institutsioonides filmide alase nõustamisega, nii filmi, kino kui ka televisiooni valdkonnas. Michael on olnud liige paljude rahvusvaheliste festivalide žüriides ning kureerinud Saksamaa filmiprogramme ka välisriikides.

Lina Užkuraityte

Lina Užkuraityte (1976) on pärit Vilniusest, Leedust. Ta on lõpetanud kultuurikorralduse, UNESCO soosingul, ning kultuuripoliitika eriala. 2004ndast aastast kuni siiani on Lina korraldanud Vilniuse rahvusvahelist filmifestivali lastele ja noortele. Ta on töötanud rohkem kui 16 aastat laste ja noorte hariduslike projektidega ning omab laiaulatuslikku kogemust organiseerimaks noorsoovahetuse projekte ja kunstifestivale ning on mitmete Vilniuses toimuvate kultuuri- ja haridusürituste ideede autor ning ka korraldaja.