Giancarlo Zappoli

Giancarlo Zappoli on Itaalia filmikriitik ja noortele filmifestivali  Castellinaria Filmfestival’i kunstiline juht Šveitsis, Bellinzonas. Samuti juhib ta üht peamist Itaalia filmidele ning kinole pühendatud veebilehte, MYmovies.it ning on Centro Studi Cinematografici filmiõppekeskuse juht. Muuhulgas on Giancarlo kirjutanud raamatuid sellistest tuntud tegelastest nagu Woody Allen, Eric Rohmer, Louis Malle, Claude Lelouch, Marco Bellocchio ning Hou Hsiao Sien.

Stella Skiba

Stella Skiba on lõpetanud Varssavi ülikooli ning olnud seotud New Horizons Association’iga alates  aastast 2015. Ta on töötanud haridusliku koordinaatorina ning olnud vastutav sadade töötubade ning filmilinastuste eest. Muuhulgas on Stella olnud seotud erinevate filmide esi- ja erilinastustega Poolas ning töötanud kinodega üle riigi, aitamaks ekraanile tuua lastefilme, mis pole kassahitid, kuid nendeks saanud.

Stella on panustanud ka laste nädalavahetuste kinoprogrammidesse ning hariduslike filmide näitamisse kinodes. Samuti aitab ta tegeleda ka laste filmivalikuga Poola televisioonis ja VOD-platvormidel. Stella on seotud ka Kids Kino Film Festival’iga. Lisaks on ta “Klub Kina Dzieci” noorte filmiklubi algataja ning seotud ka Kino Muranów’ga.

Stella on suur lühifilmide, Aasia kino, animatsiooni, Euroopa laste ja noorte telesarjade ning muusikalide fänn, samuti armastab ta väga reisida, süüa teha, süüa ning on üldiselt suur kasside sõber.

 

Johannes Lõhmus

Johannes Lõhmus on olnud kinokultuuri ja filmikunstiga nii huvi korras kui ka professionaalselt seotud suurema osa oma elust. Ta on olnud programmijuht Tartu Elektriteatris, programmispetsialist Forum Cinemas kinoketis ja viimati filmi kirjaoskuse projektijuht Eesti Filmi Instituudis. Ta on kirjutanud artikleid ja teinud intervjuusid Eesti kultuuriajakirjandusele, sh väljaannetele nagu Estonian Film, Müürileht, Postimees, Sirp.