Otto Samuel Kahar

Minu nimi on Otto Samuel, olen 11-aastane. Elan Tallinnas, mul on noorem vend, kaks koera ja kaks minihamstrit. Peale kooli mängin jalgpalli ja õpin muusikakoolis tšellot. Mind huvitab ajalugu (peamiselt arheoloogia), robootika ja puutööd meeldib ka väga teha. Lemmikfilmid on kas ajaloo- või seiklusteemalised. Olen olnud ka teisel pool ekraani, sest mängin ühes uues eesti filmis ja ka see näitlejatööga kokkupuutumine oli väga äge!

Mona Grete Pärgma

Olen 10-aastane ja õpin Tallinna Inglise Kolledži 4. klassis. Mulle meeldivad kassid, koerad, Harry Potter, dinosaurused, joonistamine, reisimine ja Minecraft. Lisaks meeldib mulle muidugi filme vaadata ja kinos käia. Just Filmil käisin esimest korda 4-aastasena.

Tahan sel sügisel palju filme näha!

 

Kris Prendon Teder

Ma olen 11-aastane ja käin Kalamaja Põhikooli viiendas klassis. Ma mängin ka korvpalli. Vabal ajal vaatan filme, käin kinos ning vahel mängin ka telekamänge. Mulle meeldib vaadata uusi filme ning lõpus neid hinnata. Tavaliselt räägin alati oma isa või emaga pärast filmivaatamist, mis mulle kõige rohkem meeldis ja mis mitte. Mulle meeldib Just Film, sest seal näeb filme, mida ma muidu kinos ei näeks.

Heleri Pajuste

Olen 12-aastane ja käin Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis. Mulle meeldib teha sporti, olla perega ning koos nendega ka filme vaadata. Vaadatud filmidest olen ka üritanud päevikut pidada. Filmidest meeldivad mulle eriti need, kus tegelasteks loomad või pisut veidrad-huvitavad filmid.

Brittany Aasamets

Olen 12-aastane ja käin Kadrioru Saksa Gümnaasiumi 6. klassis. Käin tantsimas, jalgpallis, näiteringis ja kooris. Vabal ajal meeldib mulle ka joonistada, sõpradega filme teha, ratsutada ja kinos käia.
Meil on koolis igal aastal filmifestival, kus tahaksin väga osaleda. Arvan, et erinevaid filme vaadates ja neid analüüsides oskaksin ka ise filmi paremini teha, millega võistlusel osaleda.