Villem Saar

Olen 15-aastane ja käin Tallinna 21. Kooli üheksandas klassis. Oma vabal ajal tegelen ujumisega, olen ka värske rahvatantsija. Samuti olen kirglik õpilasmalevlane ja arvan, et igaüks peaks vähemalt korra oma elus malevas käima, kas siis malevlase, rühmajuhi või mõlemana. Armastan erinevate kultuuride tundmaõppimist ja ka enda kultuuri süvenemist. Arvan ise, et olen heatahtlik, mõistlik, mõnikord liiati unustav, kuid siiski kohusetundlik isik.

Maili Kukke

Olen 16-aastane loov ja avatud meelega neiu. Omandan keskharidust Gustav Adolfi Gümnaasiumi Rootsi keele õppesuunal. Mulle tohutult meeldib osaleda erinevates projektides, kaasata ning inspireerida inimesi ning tegeleda loomisega. Ma olen huvitatud paljudest kunsti valdkondadest kaasa arvatud filmikunstist. Mu huvideks on tantsimine, näitlemine, fotograafia, filmindus ja maalimine – eneseväljendus on minu jaoks alati oluline olnud. Ma olen tantsinud peaaegu terve oma elu. Samuti olen läbinud Eestifoto kooli fotograafia kursuse programmi. Minu üheks unistuseks on olla ühe lühifilmi operaatori rollis.

Lili-Ann Bürkland

Olen 12. klassi õpilane Tallinna 32. Keskoolist. Olen filmide ja nende tegemisprotsessi vastu viimastel aastatel huvi tundma hakanud. Ma õpin humanitaari suunal ning senini olen õppinud filmiloo tundides filmimist, stsenaariumi kirjutamist ja muud olulist filmi süžee ja tegelaste loomise kohta. Lisaks olen ka teinud gümnaasiumi kursuste raames kaks lühifilmi ja ühe telesaate. Peale filmide vaatamise meeldib mulle veel ka väga ajalugu ja raamatute lugemine. Olen väga motiveeritud, kohusetundlik, arenguvõimeline ja hea suhtleja. 

 

Joonas Väli

Olen 15-aastane ning õpin Gustav Adolfi Gümnaasiumi põhikooli lõpuklassis. Lisaks filmindusele tegelen ka teatri, kirjutamise ja ujumisega. Minu suurem filmi- ja kinohuvi sai alguse ajast, kui mu vanem vend filmikooli sisse astus ning erinevaid endale meeltmööda teoseid koju tassima hakkas. Nii kujunes aegamisi välja ka mu enda maitse filmide osas. Nüüdseteks suurteks lemmikuteks Lars Von Trieri ja Quentin Tarantino teosed. Kino juures köidab mind just see, et see on peaaegu et kõikide kunstivormide kooslus.

Grete Kangro

Olen 15-aastane VHK üheksandik. Olen juba lapsest saadik tegelenud kunstiga – vihikutesse sodimisest kuni maalideni välja. Arvan, et see on meie perekonna viga. Veel armastan ma kangesti lugeda. Niikaua kui ma mäletan, on mulle meeldinud lugusi välja mõelda ja neid jutustada. Sealt ilmselt huvi kirjanduse vastu tulebki. Lugusid jutustab ka minu kunst. Üleüldiselt on kõik mu hobid loovad või ennast väljendavad. Peale kirjutamise olen ka tegelenud teatriga, st näidelnud ja lavastanud etendustes, ning põgusalt muusikaga. Veel on mu vankumatuks kireks olnud filmimaailm. Pea igal õhtul vaatan ETV-st dokumentaal- või filosoofilise taustaga filme, sõpradega käime igat kinno jõudvat õudukat vaatamas. On palju filmižanreid, mis mulle meeldivad, kuid mu süda kuulub siiski kinoklassikale!