Margus Paju

Režissöör Margus Paju lõpetas Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakooli mängufilmi režii eriala 2006. aastal. 2008. aastal liitus ta produktsioonifirma NAFTA loomingulise meeskonnaga. Margus Paju seiklusfilm “Supilinna salaselts”, mis linastus 2015. aastal on siiani Eesti kõigi aegade kõige vaadatuim kodumaine koguperefilm. Lisaks lavastamisele on ta kirjutanud kriitikat ja filmiajaloo alaseid artikleid Eesti kultuurilehtedele ja ajakirjadele. Praegu arendab Margus koos NAFTA’ga uut mängufilmi 1939. aasta Eesti sõjaväeluurest.

Ben Brand

Pärast filmiakadeemia lõpetamist lavastas Ben kaks lühifilmi “‘Life is Beautiful” ja “97%”. Kahte lühifilmi on kokku näidatud üle 150-l rahvusvahelisel filmifestivalil, vaadatud internetis üle kahe miljoni korra ning need on võitnud arvukalt auhindu. “97%” esindas Hollandit ka 2014. aastal Oscari lühifilmide kategoorias.
Hetkel tuuritab Ben oma esimese täispika mängufilmiga, “Leia see loll mõrd ja viska ta jõkke”, mööda maailma ringi. Filmi näitas möödunud aastal ka Just Film, lausa mitu väljamüüdud seanssi. Film on pälvinud palju tähelepanu ka mujal maailmas ning võitnud mitmeid auhindu, sh eriauhinna Varssavi filmifestivalil ning parima uue režissööri auhinna Kosmorama filmifestivalil.

Astrid Kasperek

Astrid Kasperek on õppinud kunstiajalugu, teatri- ja filmiteadust ning meediat Marburgis, Frankfurdis, Wroclaw’is ning Lodz’is. 2014ndast aastast läks ta tööle Saksa Filmiinstituuti ja Filmimuuseumisse Frankfurdis ning enne seda töötas filmifestivalil goEast (Kesk- ja Ida-Euroopa filmidele keskenduv festival). 2017ndast aastast juhib Astrid filmifestivali LUCAS – Rahvusvaheline Filmifestival Noortele Filmihuvilistele, mis on Saksamaa vanim filmifestival nooremale publikule.