KKK

Kuidas broneerida pileteid?

Broneeri pilet

Kuidas saada festivali vabatahtlikuks?

PÖFFi ja Just Filmi vabatahlikuks on võimalik kandideerida korra aasta, septembrikuus. Vabatahtlike konkursi kohta ilmub info Pimedate Ööde Filmifestivali kodulehel www.poff.ee

Kuidas kutsuda Just Film kooli külla?

Kui sa soovid, et Just Filmi meeskond tuleks enne festivali sinu kooli rääkima algava festivali programmist ja sellest, mida põnevat on võimalik festivali raames teha ja näha, kirjuta aadressil kart.vainola@poff.ee

Kuidas liituda Õpetajate Klubiga?

Liitu Õpetajate Klubiga

Mida teha, kui seanss jääb ära?

Juhul, kui seanss jääb mingil põhjusel ära või ajakavas toimub muudatusi, informeeritakse sellest külastajaid Just Filmi kodulehel www.justfilm.ee ja PÖFFi piletikassades.

Tühistatud seansile ostetud piletid saab vahetada muu filmi või seansi piletite vastu. Külastaja soovil tagastab PÖFF tühistatud või muudetud linastusajaga filmile soetatud piletite raha. Selleks tuleb pöörduda PÖFFi piletikeskustesse.

Kas festivalile saab tulla ka ratastoolis inimene?

Ratastooliga pääseb järgmistesse Just Filmi kinosaalidesse:

Solaris Kino – Kino fuajeesse Solaris Keskuse 2. korrusel saab liftiga Estonia pst poolse sissekäigu juurest, kinosaalide juurde saab liftiga Solaris Keskuse 2. keskuse korruse aatriumist (lifti kasutamisel aitab infotöötaja Solaris Keskuse PÖFFi info- ja piletikeskusest). Ratastoolikasutajale on mugavaimad saalid Saku saal ja Nokia saal, saal 7 ratastoolikohad jäävad liiga ekraani lähedale.

Coca-Cola Plaza – Kino fuajeesse pääseb kaldteed mööda ning saalide juurde liftiga (lifti kasutamisel aitab infotöötaja Coca-Cola Plaza PÖFFi info- ja piletikeskusest). Ratastoolikasutajale on mugavaim saal 2. Saalides 6 ja 10 on samuti mõned paigaldamata toolidega kohad, kuid need ei ole põrandaga samal tasandil.