Vaata treilerit

F20

F20

  • Režissöör: Arsen A. Ostojic
  • Horvaatia, 2018
  • 90 min

Martina on kena välimusega keskpäraste õpitulemuste ja tegemistega teismeline tüdruk, kes aitab oma isal pitsarestorani pidada. Suuremas osas tähendab see tema jaoks koju tellimuste täitmist ja isa pitsade söömist. Ühel hetkel saab aga neile mõlemale selgeks, et tegelikult on kõigi koju tellimuste taga vaid üks inimene – Martina’ga umbes sama vana Filip.

Martina on Filip’it mõistagi märganud ning peab teda väga hõivatud ja salapäraseks noormeheks, kes on pealegi äärmiselt nägus. Kui ta on lõpuks kindel, et Filip tellib pitsasid just tema pärast, arutab ta olukorda oma sõbrannadega. Saanud neilt rohelise tule, asub Martina Filip’iga lähemat tutvust sobitama. Kiiresti saab aga selgeks, et Filip’iga pole kõik päris tavapärane. Esiteks ei paista poisil ühtegi sõpra ega tuttavat olema, teiseks ei käi ta peaaegu kunagi väljas, kui see just eriti vajalik ei ole ja kolmandaks ei tee ta üksi kodus olles midagi muud peale videomängude mängimise. Samuti võib ta kooliskäimise kahtluse alla seada, kuigi oma sõnul ta seal siiski käib. Omamoodi müsteerium lasub veel Filip’i vanemate kohal, kes olevat kusagil ära.

Igatahes otsustab Martina kõiki neid märke teadlikult ignoreerida ja võtab oma kohuseks Filip’ist oma poiss-sõber teha ja talle veidi elu näidata. Kui Martina isa keelab tal vabaõhuüritusele Party Beach minna, keelitab tüdruk Filip’it ühiselt oma isa tagant raha varastama ning ikkagi rannapeole pagema. Kõik need sekeldused ja seiklused mõjuvad aga laastavalt Filip’is pesitsevale F20-le. Rahvusvahelise Haiguste Klassifikatsiooni järgi paranoidne skisofreenia hakkab Arsen A. Ostojic’i hiilgavas thrilleris videomängulikult level leveli haaval noormehest halvimat välja kiskuma, kus viimane, F-i level 20, paneb vere voolama.

Oliver Põder

 

29.11 seansil on kohal ja vastab publiku küsimustele režissöör Arsen Anton Ostojic.

Kuupäev16.11.2018
Kell16:00
KinoAPOLLO KINO SOLARIS (Saal 4)
Osta pilet
Kuupäev20.11.2018
Kell16:45
KinoCOCA - COLA PLAZA (Saal 9)
Osta pilet
Kuupäev21.11.2018
Kell15:00
KinoTARTU CINAMON (Saal 4)
Osta pilet
Kuupäev29.11.2018
Kell16:15
KinoCOCA - COLA PLAZA (Saal 9)
Osta pilet