Vaata treilerit

Kapten Sharky

Capt'n Sharky

  • Režissöör: Jan Stoltz, Hubert Weiland
  • Saksamaa, 2018
  • 73 min

Saage tuttavaks Sharky’ga – end kartmatuks piraadi-kapteniks nimetava poisiga, kes oma kireva meeskonnaga, kelle seast leiame papagoi, ahvikese ja piraat-roti, astub esimesi samme saamaks üldtunnustatud mereröövliks. Tema kohkumuseks ei võeta teda aga tõsiselt ning pigem soovitatakse tal lollimängimine lõpetada. Sharky on küll väike ja noor, kuid hingelt suur ning ta ei mõtlegi loobuda oma unistusest saada kõigi merede suurimaks hirmuks ja valitsejaks.

Kuna Sharky laev on sama hästi kui valmis, siis kõik, mis tal veel vajaka, on korralik kompass ja mõned meeskonnaliikmed. Kuid nende mõlema hankimine osutub suuremaks väljakutseks kui võinuks arvata. Kompassi ta küll leiab ühelt tüdrukult, aga ta ei saa seda enne, kui lubab tüdruku enda laeva peale võtta. Samuti satub saatuse keerdkäikude tõttu ta laeva peale väike ja uje Mikey, kes muudab juba niigi kentsaka meeskonna veel omapärasemaks. Kui peagi selgub, et kompassiga neiu on kohaliku admirali tütar, kes kodust põgenenud ning keda nüüd pahane isa oma sõduritega taga ajab, ei jõua Sharky oma ebaõnne ära kiruda. Karjääriredelil kõrgemale liikumise muudab raskemaks ka vana ja kogenud piraat Bill, kes paistab Sharky’l alati kannul püsivat ning kelle suurimaks sooviks on väike konkurent igaveseks merelt minema pühkida.

Lugu, mis toetatud imeilusa visuaali poolt, algab justkui kui lihtne kokkusattumuste jada, kuid hargneb siis selliste oluliste teemade käsitlemiseks nagu sõprus, õiglus, lojaalsus, sallivus kui muidugi ka selleks, mis tähendab olla tõeline kangelane.

Oliver Põder

Kuupäev17.11.2018
Kell14:00
KinoCOCA-COLA PLAZA (Saal 10) (EESTIKEELNE DUBLAAŽ)
Osta pilet
Kuupäev21.11.2018
Kell14:45
KinoCOCA-COLA PLAZA (Saal 9) (EESTIKEELNE DUBLAAŽ)
Osta pilet
Kuupäev02.12.2018
Kell12:00
KinoCOCA-COLA PLAZA (Saal 10) (EESTIKEELNE DUBLAAŽ)
Osta pilet