Vaata treilerit

Los Bando

Los Bando

  • Režissöör: Christian Lo
  • Norra, 2018
  • 94 min

Aksel ja Grim on parimad sõbrad, kes kogu oma vaba aja pühendavad bändi tegemisele. Grim taob trumme ja Aksel’i poolt on kidra ja laul. Koos unistavad nad saada kuulsaks ja austatud bändiks ning Aksel on veendumusel, et olles varustatud tema ennenägematu talendiga, pole pidupäevad kaugel. Reaalsus on aga see, et ta hääl kõlab hullemini kui naaberkorterist kostev remondimüra ja keegi pole seda talle öelnud vaid põhjusel, et mitte ta unistusi lõhkuda. Kui Aksel aga susserdab nende kaheliikmelise bändi esinema Norra suurimale uute tulijate rokk-üritusele Norwegian Championship of Rock, saab Grim aru, et neid on kuulsuse asemel ees ootamas täielik häving. Aeg on kaardid lauale visata ja Aksel maa peale tagasi tuua.

Esimesest ehmatusest ja tülidest üle saanud, peavad poisid mõtlema, mis edasi. Kuivõrd kõigile on juba kutsed nende esinemisele laiali jagatud, siis taganemine ei tundu vastuvõetava plaanina. Ja kuna kontserdi tähtaeg läheneb mühinal, siis tähendab see meeletu võidujooksu algust ajaga leidmaks nende bändile bassist ja keegi, kes laulda oskab. Rääkimata sellest, et siiamaani on nad mööda vaadanud faktist, et kontsert toimub teises riigi otsas ning neil pole aimugi, kuidas oma bändikraamiga sinna kohale jõuda.

Nende radarile satub kohalik rallilootus Martin, kes väikese veenmise peale neid aitama soostub. Õige pineval hetkel üllatab Martin aga avaldusega, et rallilootus või mitte, autojuhilube tal ei ole. Aga see pole kõik, mida ta varjanud on – nimelt oma võimet jumalikult laulda ja laval rokkida. Seega asi on otsustatud ning leidnud veel bändile bassistiks karmi olemisega tšello-tüdruku Thilda võib sõit alata. Olgugi, et neid ajavad taga nii politsei kui vanemad, ei kavatse noored alla anda – kuulsus ootab!

Oliver Põder

Kuupäev16.11.2018
Kell14:00
KinoCOCA-COLA PLAZA (Saal 10)
Osta pilet
Kuupäev27.11.2018
Kell14:00
KinoAPOLLO KINO SOLARIS (Saal 1)
Osta pilet
Kuupäev29.11.2018
Kell13:00
KinoFILMIMUUSEUM
Osta pilet