Vaata treilerit

Minu erakordne suvi Tessiga

My Extraordinary Summer with Tess

  • Režissöör: Steven Wouterlood
  • Holland/Saksamaa, 2019
  • 82 min

Suvi on imeline aeg. Päike, seiklused ja uued sõbrad. Sam on täiesti tavaline poiss, kes veedab suve mängides ja erinevaid vahvaid avastusi tehes. Kuid saatusel on Samile suur üllatus varuks. Nimelt kohtub ta Tessiga – tüdrukuga, kes on julge, uskumatult otsekohene ning ning mis kõige lahedam – tõmbab Sami igasugustesse uskumatutesse seiklustesse. Neist kahest saavad ootamatult väga lähedased sõbrad, kes on teineteisele toeks igas olukorras. “Minu erakordne suvi Tessiga” on südamlik ja ilus koguperefilm.

Filmide vaatamine on žüriiliikmetele tasuta, registeerida saab kuni 16.04.2020, peale mida saadetakse täpsem osalemise info maili peale. Saada oma nimi, sünnikuupäev, meiliaadress noorpublik.yaa@gmail.com

Eesti noored on oodatud filme valivas žüriis osalema viiendat korda. Varasematel aastatel on kogunetud Artise kinosaali, mistõttu on filmipäevast osa saanud ainult Tallinna ja Harjumaa noored. Kuna kinod on suletud ja filmide vaatamine toimub internetis, siis saavad tänavu filmipäevast osa võtta kõik 12-14-aastased noored, kes seda soovivad. Žüriiliige peab olema valmis kolme päeva jooksul, 23. – 25. aprillil, ära vaatama kolm EFA Noore Publiku Auhinnale kandideerivat filmi ja osalema 26. aprillil žürii arutelus, mille viib veebis läbi Just Filmi festivali juht Mikk Granström. Pärast arutelu paneb iga osavõtja nähtud filmid pingeritta. Kõigi Euroopa žüriiliikmete hinnangutest selgub EFA Noore Publiku Auhinna laureaat, mis kuulutatakse välja Saksamaal Erfurdis. Ülekannet auhinnatseremoonialt näeb 26. aprillil aadressil yaa.europeanfilmawards.eu.

perekond seiklused sõprus suvi
Kuupäev23.04.2020
Kell14:30
KinoVeebis
Osta pilet