Vaata treilerit

Minu vend jahib dinosauruseid

My Brother Chases Dinosaurs

  • Režissöör: Stefano Cipani
  • Itaalia, 2019
  • 101 min

Itaaliale omase tundelisusega jutustatud liigutav film räägib Jackist ja tema nooremast vennast Giost. Lapsena peab Jack venda superkangelaseks, kuid vanemaks saades õpib, et vennal on tegelikult Downi sündroom. Vaimustus asendub pettumusega, ent mitte kauaks. Jack peab valima populaarsuse, perekonna ja iseenda tunnete vahel. Inimlikkus, eluterve huumor ning julgus oma vigu tunnistada aitavad ka kõige kehvemast olukorrast väljapääsu leida.

Filmide vaatamine on žüriiliikmetele tasuta, registeerida saab kuni 16.04.2020, peale mida saadetakse täpsem osalemise info maili peale. Saada oma nimi, sünnikuupäev, meiliaadress noorpublik.yaa@gmail.com

Eesti noored on oodatud filme valivas žüriis osalema viiendat korda. Varasematel aastatel on kogunetud Artise kinosaali, mistõttu on filmipäevast osa saanud ainult Tallinna ja Harjumaa noored. Kuna kinod on suletud ja filmide vaatamine toimub internetis, siis saavad tänavu filmipäevast osa võtta kõik 12-14-aastased noored, kes seda soovivad. Žüriiliige peab olema valmis kolme päeva jooksul, 23. – 25. aprillil, ära vaatama kolm EFA Noore Publiku Auhinnale kandideerivat filmi ja osalema 26. aprillil žürii arutelus, mille viib veebis läbi Just Filmi festivali juht Mikk Granström. Pärast arutelu paneb iga osavõtja nähtud filmid pingeritta. Kõigi Euroopa žüriiliikmete hinnangutest selgub EFA Noore Publiku Auhinna laureaat, mis kuulutatakse välja Saksamaal Erfurdis. Ülekannet auhinnatseremoonialt näeb 26. aprillil aadressil yaa.europeanfilmawards.eu.

armastus perekond sõprus
Kuupäev23.04.2020
Kell16:00
KinoVeebis
Osta pilet