Vaata treilerit

Rocca muudab maailma

Rocca Changes the World

  • Režissöör: Katja Benrath
  • Saksamaa, 2019
  • 101 min

11-aastast säravat, vaprat, naljakat ja naerusuist Roccat nähes tekib hoobilt küsimus: kust ta küll tuli? Ta haarab alati ohjad enda kätte, sest tema suhtumisele ja nutikusele ei leia võrdväärset ka täiskasvanute seast. Sattudes esimest korda elus koduõppest tavakooli asub Rocca endalegi märkamatult lammutama iganenud ja pigem kasutuid mõttemustreid ning paneb kõik enda ümber maailmale teise pilguga vaatama. Tüdruku suurim soov on aga, et ka tema minevikus elav ja trotsi täis vanaema leiaks uue hingamise ja killukese õnne.

Filmide vaatamine on žüriiliikmetele tasuta, registeerida saab kuni 16.04.2020, peale mida saadetakse täpsem osalemise info maili peale. Saada oma nimi, sünnikuupäev, meiliaadress noorpublik.yaa@gmail.com

Eesti noored on oodatud filme valivas žüriis osalema viiendat korda. Varasematel aastatel on kogunetud Artise kinosaali, mistõttu on filmipäevast osa saanud ainult Tallinna ja Harjumaa noored. Kuna kinod on suletud ja filmide vaatamine toimub internetis, siis saavad tänavu filmipäevast osa võtta kõik 12-14-aastased noored, kes seda soovivad. Žüriiliige peab olema valmis kolme päeva jooksul, 23. – 25. aprillil, ära vaatama kolm EFA Noore Publiku Auhinnale kandideerivat filmi ja osalema 26. aprillil žürii arutelus, mille viib veebis läbi Just Filmi festivali juht Mikk Granström. Pärast arutelu paneb iga osavõtja nähtud filmid pingeritta. Kõigi Euroopa žüriiliikmete hinnangutest selgub EFA Noore Publiku Auhinna laureaat, mis kuulutatakse välja Saksamaal Erfurdis. Ülekannet auhinnatseremoonialt näeb 26. aprillil aadressil yaa.europeanfilmawards.eu.

armastus kosmos perekond seiklused sõprus
Kuupäev23.04.2020
Kell15:00
KinoVeebis
Osta pilet