Smartzone ja Kidzone TV eriprogramm 2

Smartzone and Kidzone TV special program 2

  • Režissöör: Erinevad
  • Erinevad, 2018
  • 70 min

Just Film on sellest aastat alustanud koostööd telekanalitega Smartzone ja Kidzone, kes on kokku pannud eriprogrammi, mis ootab kinno meie kõige pisemaid filmifänne. Programm koosneb neljast vahvast multikast.

Programmis linastuvad järgmised filmid:

Zak Storm, 26 min
Zak jääb surfates lõksu bermuuda kolmnurka ja ootamatult saab temast laevakapten ning teda ootavad ees suured seiklused ja katsumused, mis tal tuleb ületada.

Noored loomaarstid, 28 min
Noortesaade “Noored loomaarstid” annab kuuele kooliõpilasele erakordse võimaluse saada värvatuks Edinburgh University loomaarstide õppesse. Noored loomaarstid jagatakse kahte rühma ja nad hakkavad töötama koos päris loomaarstidega koolis, farmides, loomaaedades ning loomade kliinikutes.

Vihased linnud: sinised tibud, 3 min
Kõigile tuntud linnud on Just Filmile. Ning ei ole nad alati midagi nii vihased, kui arvata võiks. Vastupidi – nunnud sinised linnud on valmis vastu võtma pööraseid seiklusi.

Nilss Holgersson, 13 min
Vahva poiss Nilss muundub haldjaks ning sellest päevast alates muutub Nilssi elu täielikult. Teda ootavad ees kõige uskumatumad seiklused, mida on võimalik ette kujutada. Seiklused Nilsiga on alati põnevad ja sündmusterohked.

 

Kuupäev18.11.2018
Kell14:00
KinoAPOLLO KINO SOLARIS (Saal 4)
Osta pilet
Kuupäev27.11.2018
Kell10:00
KinoKINO SÕPRUS
Osta pilet
Kuupäev01.12.2018
Kell14:00
KinoCOCA-COLA PLAZA (Saal 10)
Osta pilet